Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Zamów soczewki Sensitive Look w abonamencie!

Zgarnij okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein za 1 zł!

Zamów soczewki Sensitive Look w abonamencie!

Zgarnij okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein za 1 zł!

Soczewki Sensitive Look

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

W sklepie internetowym German Optiker klienci znajdą soczewki kontaktowe renomowanych marek. Oferujemy między innymi modele firmy American Lens – producenta wyrobów optycznych wykonanych w zaawansowanej technologii silikonowo-hydrożelowej. Pod względem parametrów przewyższają szereg konkurencyjnych artykułów. Polecamy je wymagającym klientom, oczekującym jak największej wygody podczas noszenia.

Sferyczne soczewki Sensitive Look

Wśród licznych zalet, którymi cechują się soczewki kontaktowe Sensitive Look, można wymienić ich konstrukcję. Nowoczesny materiał, z którego powstały, gwarantuje wysoką przepuszczalność wody oraz tlenu. Ma to bezpośrednie przełożenie na komfort posiadacza, co podkreślają zadowoleni użytkownicy. Idealne dopasowanie do powierzchni gałki ocznej sprawia, że soczewki Sensitive Look są praktycznie niewyczuwalne. Można je swobodnie nosić przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu, spotykanego czasami przy testowaniu akcesoriów innych firm.

Zarówno szybką poprawę jakości widzenia, jak i bezpieczeństwo potwierdzają odpowiednie certyfikaty dopuszczenia do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Dają kupującym pewność, że korzystają ze skutecznych artykułów wiarygodnych producentów. Nie bez znaczenia pozostaje również punkt, w którym można kupić soczewki Sensitive Look. Online są dostępne w naszym sklepie. Osoby zainteresowane przetestowaniem wyrobów mogą zdecydować się np. na modele przeznaczone do użytku przez miesiąc.

Soczewki kontaktowe Sensitive Look – dla kogo?

Produkty marki American Lens, które wchodzą do katalogu naszego sklepu, to soczewki Sensitive Look sferyczne. Nadają się dla osób z wadami wzroku takimi jak krótko- oraz dalekowzroczność. Ich kształt przypomina sferę, czyli wycinek kuli. Zadanie tego rodzaju soczewek polega na korygowaniu kierunku skupiania się promieni świetlnych, które załamują się w nieprawidłowy sposób – przed albo za siatkówką, zamiast bezpośrednio na niej. Soczewki kontaktowe Sensitive Look bez zarzutu zdają egzamin u osób poszukujących soczewek skupiających („plusy”) oraz rozpraszających („minusy”) – innymi słowy u dalekowidzów i krótkowidzów. Jednak to nie jedyne parametry, którymi kierują się przyszli posiadacze. Dostępne w asortymencie soczewki wyprodukowano z nowoczesnych materiałów, co znacząco wpływa na komfort widzenia oraz noszenia.

Nasi klienci coraz chętniej zamawiają soczewki Sensitive Look online. Ich wybór pada na propozycje amerykańskiej firmy z kilku powodów. Przede wszystkim soczewki szybko poprawiają wzrok. Prócz tego chronią oczy przed nadmiernym wysychaniem – zjawiskiem często spotykanym u użytkowników tego typu artykułów optycznych.

Soczewki sferyczne Sensitive Look – zalety

Polecamy soczewki kontaktowe Sensitive Look każdemu, kto oczekuje od tego rodzaju produktu więcej niż od standardowych modeli. Wysoki indeks przepuszczalności tlenu zapewnia optymalne dotlenienie narządu wzroku. Przez cały okres noszenia soczewek powierzchnia gałek ocznych pozostaje nawilżona, co ma niebagatelny wpływ na dobre samopoczucie użytkownika. W procesie produkcji zastosowano technologię formowania wodą, dzięki której silikonowo-hydrożelowe soczewki Sensitive Look nosi się bardzo wygodnie. Aberracje sferyczne ulegają minimalizacji, przez co posiadacz soczewek może widzieć wyraźnie na pożądane odległości.

Poza poprawą jakości wzroku soczewki Sensitive Look wyróżnia obecność mocnych filtrów. Efektywnie blokują promieniowanie UVA (ponad 90%) oraz UVB (ponad 99%). Oznacza to, że można czuć się w pełni bezpiecznie podczas wielogodzinnego przebywania na świeżym powietrzu – nawet przy upałach. Intensywne promieniowanie słoneczne nie będzie w stanie zaszkodzić narządowi wzroku, gdyż skutecznie zabezpieczają go soczewki kontaktowe Sensitive Look.

Soczewki Sensitive Look online – zakupy

Dostępne w katalogu soczewki Sensitive Look zwracają uwagę wieloma atutami. Między innymi, cechują je zaokrąglone krawędzie zaprojektowane w celu zwiększenia komfortu posiadaczy. Ich podstawowe zadanie to minimalizacja interakcji z powieką. Ponadto ich budowa ułatwia dotlenianie rogówki (wysoki poziom transmisji tlenu – 100%). Co za tym idzie, użytkowanie soczewek Sensitive Look poprawia jakość widzenia oraz chroni oczy przed wysychaniem. Patrząc na wymienione cechy, łatwo zrozumieć, czemu kupujący decydują się na ten zakup.

Klienci, którzy chcieliby zamówić warianty soczewek od amerykańskiej marki, będą zadowoleni z jakości usług German Optiker. Zapewniamy szybką dostawę, a także dostęp do szerokiej gamy akcesoriów takich jak środki do pielęgnacji soczewek, czyli płyny etc. Soczewki kontaktowe Sensitive Look to jedne z wielu dostępnych w asortymencie produktów. Polecamy je zamawiającym, którzy preferują aktywny tryb życia. Jeżeli należą Państwo do miłośników sportu, lubią spędzać czas poza domem etc., wybór akcesoriów z USA to bardzo dobre rozwiązanie. Można zamówić soczewki Sensitive Look online albo udać się do jednego z naszych sklepów stacjonarnych. Salony optyczne znajdują się w kilku miastach, w tym w Katowicach, Stargardzie czy Szczecinie.