Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

OPTYK.COM GLIWICE - SALON OPTYCZNY, OPTOMETRYSTA

map-placeholder
SALON OPTYK.COM Gliwice location_on ul. Basztowa 2, 44-100 Gliwice phone 535 424 246
schedule poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
image alt

OPTYK.COM GLIWICE - SALON OPTYCZNY, OPTOMETRYSTA

Optometrysta Gliwice – przeprowadź najdokładniejsze badanie wzroku w Gliwicach i wybierz idealne okulary z Optyk.com

W naszym salonie pracują doświadczeni specjaliści, którzy pomogą dobrać najlepsze szkła korekcyjne. Przy użyciu nowoczesnych urządzeń sprawdzimy Twój wzrok i ocenimy, jakie połączenie soczewek pozwoli przywrócić wyraźne widzenie. Cały proces odbywa się z dbałością o szczegóły. Starannie sprawdzamy poprawność pomiarów, by zapewnić najlepszy efekt u Klienta. Zadzwoń do salonu, by umówić się na badanie wzroku Gliwice to miasto, w którym znajduje się salon stacjonarny Optyk.com. Łatwy dojazd i atrakcyjne ceny sprawiają, że to miejsce często wybierane przez osoby poszukujące okularów. Oprócz salonu w Gliwicach możesz umówić się na badanie także w Opolu i Szczecinie. Wkrótce otwieramy kolejne punkty stacjonarne Optyk.com, także za granicą!

Optyk Gliwice – wszystko, czego potrzebują Twoje oczy

W salonie Optyk.com znajdziesz nie tylko oprawki okularowe znanych marek (Calvin Klein, Karl Lagerfeld, LIU JO), ale także soczewki (Acuvue, Biofinity, Soflens). Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem szkieł kontaktowych produkowanych przez American Lens. Oferujemy również okulary przeciwsłoneczne – zarówno zwykłe, jak i korekcyjne. Tak szeroka oferta od lat przyciąga wielu Klientów, którzy w jednym miejscu mogą zasięgnąć profesjonalnej porady. Nasi specjaliści pomogą w wyborze rozwiązania najlepiej pasującego do Twoich potrzeb. Już niedługo możesz cieszyć się świetnym wzrokiem za niewielką cenę.

Salon Optyk.com zapewnia pełną obsługę dla wszystkich osób potrzebujących korekty wzroku. W skład naszych profesjonalistów wchodzą optometrysta, optyk oraz okulista Gliwice nie bez przyczyny stały się lokalizacją punktu stacjonarnego. Bliskość okolicznych miast i łatwy dojazd sprawiają, że to doskonałe miejsce do załatwienia wszystkich spraw związanych z korekcją wzroku. U nas dokładnie zbadasz swoją wadę i dobierzesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy interesują Cię soczewki, czy okulary Gliwice i salon Optyk.com zapraszają do odwiedzin.