Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Soczewki BioFinity

Miesięczne szkła kontaktowe produkowane przez CooperVision

Odkryj soczewki kontaktowe Biofinity - doskonałe rozwiązanie dla Twojego wzroku. Biofinity, produkowane przez amerykańską firmę CooperVision, to soczewki o najwyższej jakości materiałach i innowacyjnej technologii Aquaform®, zapewniające 100% nawilżenie i przepuszczalność tlenu. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem i doskonałym widzeniem przez cały dzień, bez potrzeby stosowania dodatkowych kropli. Soczewki Biofinity są również bardzo ekonomiczne, mogą być używane przez cały miesiąc, co oznacza oszczędność dla Ciebie.

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

SOCZEWKI KONTAKTOWE BIOFINITY

HISTORIA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH  BIOFINITY

CooperVision amerykańska firma z Kalifornii powstała w 1980 roku i produkuje miękkie soczewki kontaktowe BIOFINITY. Obecnie jest trzecim co do wielkości producentem miękkich soczewek kontaktowych na świecie. Sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach.

CooperVision stawia na ciągły rozwój swoich technologii. Możesz kupić nie tylko szkła kontaktowe, ale również płyny do pielęgnacji.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ SOCZEWKI KONTAKTOWE BIOFINITY?

Soczewki kontaktowe BIOFINITY to szkła, które charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów. Coopervision zastosował technologię Aquaform®. Zapewnia ona 100% nawilżenie oraz pełną przepuszczalność tlenu. Dzięki temu zachowujesz komfort i ostrość widzenia przez cały dzień. Soczewki zbudowane zostały z nowoczesnego materiału Comfilcon A silikonowo- hydrożelowego.  

Szkła BIOFINITY możesz użytkować przez miesiąc i cały czas będziesz widzieć komfortowo. Nie musisz stosować dodatkowych kropli ani żadnych innych środków. Powoduje to, że soczewki BIOFINITY są bardzo ekonomiczne oraz wydajne.

KTO MOŻE NOSIĆ SOCZEWKI KONTAKTOWE BIOFINITY?

BIOFINITY to rodzina szkieł kontaktowych. Sferyczne soczewki BIOFINITY to miękkie soczewki kontaktowe dla krótko i dalekowidzów. Możesz je nosić przez miesiąc. Zastosowanie nowoczesnych technologii powoduje, że twoje oczy są bardzo dobrze nawilżone i dotlenione.

Czy wiesz, że soczewki BIOFINITY  możesz kupić mając wadę wzroku nawet minus 12 dioptrii ?

COOPER VISION BIOFINITY® TORIC to rozwiązania dla osób  z astygmatyzmem. Wykonane zostały w technologii silikonowo-hydrożelowej oraz Aquaform®. Dodatkowo zastosowano technologię Optimised Toric Lens Geometry™, dzięki czemu soczewka jest stabilna. Zachowujesz też wyrazistość i komfort widzenia. BIOFINITY® TORIC możesz kupić, w mocy od minus 10 dioptrii do plus 9 dioptrii.

TANIE SOCZEWKI COOPER VISION BIOFINITY

Soczewki kontaktowe COOPERVISION BIOFINITY® to bardzo ekonomiczne rozwiązania. Możesz je użytkować przez miesiąc, zachowując jednocześnie komfort noszenia. Technologia, w której zostały wykonane soczewki jest bezpieczna dla Twojego wzroku.

W naszym sklepie możesz kupić soczewki kontaktowe  BIOFINITY miesięczne. Dostępne są paczki po 3 lub 6 sztuk. Natomiast BIOFINITY TORIC, to 3 sztuki w pudełku.

W GermanOptiker.pl możesz kupić markowe okulary korekcyjne, modne okulary przeciwsłoneczne oraz nowoczesne soczewki kontaktowe. Szkła kontaktowe to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie lubią nosić tradycyjnych okularów.

Możesz kupić u nas soczewki kontaktowe różnych firm. Mamy również bardzo dobre i tanie soczewki COOPERVISION BIOFINITY.