Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Co nas wyróżnia?

Wiedza i doświadczenie

Od wielu lat nasz zespół tworzą osoby o bardzo dużym doświadczeniu w obszarze optyki i optometrii. O okularach i wzroku wiemy wszystko i przekładamy ta wiedzę na ofertę naszego sklepu. Wybieramy najlepsze marki okularów przeciwsłonecznych, szkieł kontaktowych oraz akcesoriów tak, aby oferować je w sklepie internetowym oraz punktach stacjonarnych.

Obsługa naszych salonów posiada dyplomy z zakresu optometrii oraz okulistyki. Wybierając German masz pewność, że zajma się Toba specjalisci.

 

Proponujemy okulary topowych marek

Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne oraz najwyższej jakości. Mamy w swojej ofercie takich producentów okularów przeciwsłonecznych:

oraz oprawek okularów korekcyjnych:

 

Jesteśmy partnerem producentów co oznacza, ze mamy nie tylko najnowsze modele ale i najlepsze ceny. Jako firma wyspecjalizowana w produktach leczniczych sprzedajemy soczewki kontaktowe największego światowego producenta Johnson&Johnson oraz jedna z najbardziej technologicznie zaawansowanych soczewek kontaktowych- produkty American Lens.

 

Możliwość sprawdzenia modeli w sklepach stacjonarnych

Jesteśmy obecni zarówno w sklepie internetowym jak i prowadzimy stacjonarne punkty handlowe. Rozbudowujemy bazę naszych sklepów co umożliwi obejrzenie części produktów i przymierzenia ich fizycznie na miejscu. Na naszej stronie oraz Social Mediach będziemy informowali na bieżąco o nowych punktach handlowych. Obecna mapa z zaznaczonymi punktami dostępna jest tutaj.

 

Najnowsze modele z najnowszej kolekcji

W ofercie okularów przeciwsłonecznych oraz oprawek korekcyjnych proponujemy najnowsze modele. Dokładamy starań, żeby nasza oferta była zgodna z najnowszymi trendami modowymi oraz zdrowotnymi. Na stronie staramy się prezentować modele, które najatrakcyjniejsze sprzedając je w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego zdecydowaliśmy się również być głównym dystrybutorem soczewek kontaktowych firmy American Lens. Soczewki kontaktowe American Lens są jednymi z najbardziej zaawansowanych technicznie soczewek dostępnych na rynku.

 

Bezpieczne zakupy i szybki zwrot płatności

Naszym Klientom zapewniamy maksymalnie dużą ochronę. Strona jest zabezpieczona przed atakami a partnerzy za pośrednictwem których realizujemy płatności oraz wysyłkę należą do topowych polskich dostawców. W przypadku nietrafionych zakupów dokładamy wszelkich starań aby zwroty wykonane były jak najszybciej co nie blokuje pieniędzy Klientów. Dokladne informacje opisane sa tutaj.