Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

CooperVision

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

SOCZEWKI KONTAKTOWE COOPERVISION

CooperVision to czołowy producent soczewek kontaktowych. Firma działa na rynku od 1980 roku.  Nieustannie od tego czasu rozwija swoje technologie i sprzedaje soczewki w ponad 100 krajach. Spółka sprzedaje również pojemniki do soczewek oraz płyny do ich dezynfekcji i pielęgnacji.

Soczewki kontaktowe CooperVision to komfort noszenia szkieł przez cały dzień. Zastosowane materiały do ich produkcji i wysoka tleno-przepuszczalność powodują, że zachowujesz ostrość widzenia i nie musisz wspomagać się dodatkowymi kroplami.

Jeżeli myślisz o noszeniu szkieł, to soczewki kontaktowe CooperVision będą idealnym rozwiązaniem. W sklepie on-line GermanOptiker.pl oraz naszych salonach optycznych również kupisz soczewki tej firmy.

RODZAJE SOCZEWEK KONTAKTOWYCH COOPERVISION

Soczewki kontaktowe CooperVision to rozwiązania dla osób, które mają krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm. Dla osób z astygmatyzmem są przeznaczone soczewki toryczne. Natomiast dla krótko i dalekowidzów – soczewki sferyczne.

Soczewki BIOFINITY sferyczne zapewniają 100% nawilżenie oraz pełną przepuszczalność tlenu. Dzięki temu oczy są idealnie nawilżone i dotlenione, a ty widzisz komfortowo przez cały dzień. Przeznaczone są do miesięcznego użytkowania.

Natomiast BIOFINITY® TORIC to soczewki dla osób z astygmatyzmem. Soczewka jest wyjątkowo stabilna i nie przesuwa się. A to wszystko dzięki technologii Optimised Toric Lens Geometry™. Dodatkowo mają bardzo wąskie krawędzie. Dlatego też nie są odczuwalne na oku.

Również soczewki kontaktowe COOPER VISION CLARITI gwarantują wygodne użytkowanie bez potrzeby dodatkowego nawilżania oczu. Posiadają też filtry UVA i UVB chroniąc oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Soczewki COOPERVISION miesięczne oraz jednodniowe

Jeżeli chcesz nosić soczewki, to możesz kupić soczewki kontaktowe COOPER VISION dzienne lub miesięczne. Bez względu na rozwiązanie, które wybierzesz CooperVision to gwarancja wygody i ostrości widzenia. Nie powodują podrażnień i oczy nie są czerwone nawet po całym dniu.

NISKIE CENY SOCZEWEK KONTAKTOWYCH COOPER VISION.

Soczewki kontaktowe w porównaniu do okularów korekcyjnych nie są drogie. Szkła jednodniowe są trochę droższe niż soczewki dwutygodniowe (miesięczne). Zwróć jednak uwagę, że do pielęgnacji soczewek dwutygodniowych musisz zaopatrzyć się w płyny oraz pojemniki.

W sklepie GermanOptiker.pl kupisz soczewki kontaktowe COOPERVISION BIOFINITY, CLARITI lub MYDAY w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasze promocje i ciesz się wygodą noszenia soczewek zawsze w niskich cenach.