Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Soczewki Ultra Astigmatism

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

Ultra Astigmatism

Oczy są niezwykle ważnym narządem, który umożliwia nam codzienne funkcjonowanie. Jednocześnie charakteryzuje je wyjątkowa delikatność i podatność na podrażnienia, przez co wszystkie produkty im dedykowane powinny wyróżniać się najwyższą jakością, dopracowaniem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tak właśnie skonstruowane są soczewki kontaktowe Ultra Astigmatism od uznanej na świecie marki Bausch&Lomb. Dzięki wieloletnim badaniom i współpracy specjalistów w zakresie okulistyki, kosmetyki, fizyki oraz innych dziedzin oddajemy do Państwa dyspozycji produkt niepowtarzalny i oparty na zastosowaniu najnowszej technologii. 

Czy soczewki na astygmatyzm to dobry pomysł?

Astygmatyzm to przypadłość nazywana niezbornością. Zniekształcenie gałki ocznej w obrębie soczewki lub rogówki powoduje, że widziany obraz ulega zakrzywieniu, pogorszeniu ostrości oraz zwiększonej czułości na kontrast. Tego typu wada wzroku dotyczy ponad 30% całej światowej populacji, co powoduje, że zapotrzebowanie na skuteczne skorygowanie niedogodności jest dziś powszechne.

Chociaż istnieje możliwość wyleczenia astygmatyzmu za pomocą lasera, nadal najczęściej wybieranymi sposobami radzenia sobie z tą wadą są okulary oraz soczewki, po które z roku na rok sięga coraz więcej osób. Jest to związane z ogromną wygodą na co dzień, doskonałym obrazem, przystępnymi cenami oraz coraz nowszymi i bardziej komfortowymi w użytkowaniu produktami. W ich czołówce znajdują się soczewki Ultra Astigmatizm. Online zakupić je można szybko, wygodnie i w doskonałej cenie.

Dlaczego warto wybrać markę Bausch&Lomb?

Bausch&Lomb to amerykańska firma istniejąca od 1853 roku. To jedna z wiodących marek na rynku produkująca sprzęt, wyposażenie i produkty medyczne cenione na całym świecie. Przedsiębiorstwo to jako jedno z pierwszych wprowadziło na rynek światowy soczewki kontaktowe. Od tamtej pory nieustannie pracuje nad ulepszaniem produktów, by stanowiły najlepsze możliwe rozwiązania dla osób borykających się z takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, prezbiopia i astygmatyzm.

Jedną z najnowocześniejszych linii produktów Bausch&Lomb dostępnych w naszej ofercie są soczewki Ultra Astigmatism. Online kupić można szkła kontaktowe idealnie dopasowane do występującej wady zarówno w jednym, jak i drugim oku, niezależnie od parametrów. Produkt sprzedawany jest w ekonomicznych opakowaniach zawierających trzy sztuki soczewek w miesięcznym trybie noszenia.

Czym są soczewki Ultra Astigmatism?

Soczewki kontaktowe Ultra Astigmatism to szkła kontaktowe toryczne z cylindrem, umożliwiające skorygowanie niemal 100% przypadków występowania tej wady. Konstrukcja soczewek posiada różnorodność mocy refrakcyjnych zarówno w przekroju poziomym, jak i pionowym, co pozwala na idealne dopasowanie modelu do indywidualnej wady.

W odróżnieniu od modeli sferycznych toryczne soczewki Ultra Astigmatism mają różną grubość w poszczególnych miejscach danego szkła kontaktowego. Noszone we właściwej pozycji zapewniają odpowiednie korygowanie astygmatyzmu. Dzięki właściwemu wyprofilowaniu model ten posiada specjalne strefy stabilizacyjne zapobiegające przemieszczaniu się soczewek podczas noszenia, a w szczególności mrugania.

Soczewki Ultra Astigmatism online – najnowsza technologia w najlepszej cenie

Soczewki Ultra Astigmatism dostępne w naszej ofercie online gwarantują 95% nawilżenia nawet po kilkunastu godzinach noszenia. Jest to możliwe za sprawą zastosowania technologii MoistureSeal w połączeniu z samfilconem A. Soczewki te mają więc strukturę silikonowo-hydrożelową, dzięki której są bardzo delikatne, wygodne i niemal niewyczuwalne.

Szkła kontaktowe korygujące astygmatyzm od Bausch&Lomb charakteryzują się również świetnymi właściwościami plastycznymi. Ich zakładanie i zdejmowanie jest więc łatwiejsze niż w przypadku innych modeli. Technologia OptiAlign gwarantuje  natomiast znaczną redukcję olśnienia i występowania aureoli. To szczególnie korzystne udogodnienie dla kierujących pojazdami, zwłaszcza w nocy. 

Soczewki Ultra Astigmatism – dla kogo?

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych wszystkie produkty z linii Ultra od Bausch&Lomb, w tym również Ultra Astigmatism, szczególnie dedykowane są osobom prowadzącym aktywny tryb życia, uprawiającym sport, często odczuwającym dyskomfort i suchość oka, znaczną część czasu spędzających przed ekranem komputerów i smartfonów, przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych czy mających skłonności do często pojawiających się stanów zapalnych okolic oka.

Soczewki kontaktowe Ultra Astigmatism to produkt komfortowy nawet podczas noszenia przez 16 godzin na dobę. Dzięki bardzo wysokiemu uwodnieniu eliminują wszelkie niedogodności związane z użytkowaniem szkieł kontaktowych, a także skutecznie zapobiegają wysuszaniu oka. Charakteryzuje je wysoka tlenoprzepuszczalność, dzięki czemu podczas użytkowania oko jest doskonale dotlenione. Soczewki Ultra Astigmatism są też niezwykle delikatne i cienkie, przez co ich noszenie jest niewyczuwalne. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty. Z przyjemnością wyczerpująco odpowiemy też na wszelkie pytania związane z soczewkami kontaktowymi Ultra Astigmatism, jak i innymi produktami dostępnymi na naszej stronie.