Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Bausch-Lomb

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

SOCZEWKI KONTAKTOWE BAUSCH &LOMB

Bausch&Lomb to czołowy producent soczewek oraz sprzętu medycznego. Rozpoznawalność marki zawdzięcza z pewnością opracowaniu okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban, czyli popularnych pilotek. Te modne i ponadczasowe okulary kupisz również w naszym sklepie. 

Firma Bausch&Lomb stawia na ciągły rozwój technologiczny soczewek. Oprócz szkieł kontaktowych produkuje popularne na rynku płyny do pielęgnacji soczewek Renu Multiplus oraz pojemniki do ich przechowywania.

Gdzie kupić soczewki kontaktowe Bausch oraz płyny do soczewek? Oczywiście w dobrych sklepach optycznych, np. w GermanOptiker. Zapraszamy do sklepu on-line oraz salonów, które mieszczą się w Gliwicach, Opolu i Szczecinie.

RODZAJE SOCZEWEK KONTAKTOWYCH BAUSCH

Bausch posiada w swojej ofercie kilka rodzajów soczewek kontaktowych, dla najbardziej wymaga Możesz kupić soczewki kontaktowe Bausch&Lomb:

 

Niewątpliwą zaletą soczewek Bauch jest bardzo dobra jakość widzenia w warunkach słabego oświetlenia. Redukuje też efekt olśnienia. Idealnie sprawdzą się u osób, które długo korzystają z urządzeń elektronicznych i rzadziej mrugają. Poza tym soczewki kontaktowe Bausch posiadają specjalne zabarwienie, które ułatwia ich zakładanie na dobrą stronę.

Soczewki Bausch mogą nosić osoby z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością oraz astygmatyzmem. Dostępne są opakowania po 3 lub 6 sztuk – dla soczewek miesięcznych. Natomiast dla soczewek jednodniowych – opakowanie 30 sztuk. Kupujesz więc miesięczny zapas soczewek.

 

SOCZEWKI BAUSCH JEDNODNIOWE ORAZ MIESIĘCZNE

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb, podobnie jak inne soczewki, możesz nosić w systemie dziennym lub miesięcznym.

Jednodniowe soczewki Soflens Daily Disposable, to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Polecane są również dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi, ponieważ nie wymagają czyszczenia i przechowywania w specjalnych pojemnikach. Wieczorem po całym dniu wystarczy zdjąć soczewki i wyrzucić je do śmieci. Rano zakładasz nowe i sterylne szkła. Budowa soczewek gwarantuje doskonałe, ostre widzenie przez cały czas użytkowania. Nie musisz nawilżać oczu w ciągu dnia.

W przypadku soczewek miesięcznych pamiętaj o harmonogramie noszenia oraz wymiany. Dokładnie dezynfekuj i delikatnie myj wieczorem obie strony soczewki. Często wymieniaj pojemniki, dbaj o ich czystość, aby nie nagromadziły się bakterie. Użytkowanie soczewek miesięcznych nie jest trudne ani skomplikowane. Jeżeli nabierzesz wprawy, to zajmuje dosłownie chwilę.

CENA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH BAUSCH&LOMB

W naszym sklepie optycznym on-line GermanOptiker.pl kupisz najtańsze soczewki kontaktowe Bausch&Lomb. Zapoznaj się również z naszymi promocjami i ciesz się niskimi cenami cały rok. Kup soczewki kontaktowe w abonamencie. My zadbamy o wysyłkę soczewek z odpowiednim wyprzedzeniem. A ty odbierzesz markowe okulary przeciwsłoneczne za 1 zł.

Soczewki kontaktowe nie są drogim rozwiązaniem. Jeszcze kilka-kilkanaście lat temu były dużo droższe. Dzisiaj stanowią ciekawą alternatywę w stosunku do okularów korekcyjnych. Nie każdy przecież chce i lub chodzić w okularach.

Zapraszamy do GermanOptiker, gdzie kupisz tanie soczewki kontaktowe Bausch&Lomb!