Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Zamów soczewki Blue Deer w abonamencie!

Zgarnij okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein za 1 zł!

Zamów soczewki Blue Deer w abonamencie!

Zgarnij okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein za 1 zł!

Soczewki Blue Deer

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

Soczewki Blue Deer – kiedy warto się na nie zdecydować?

Wiele osób ma problemy ze wzrokiem. Dalekowzroczność, krótkowzroczność oraz astygmatyzm to jedne z najczęściej występujących wad wzroku. Aby poprawić swój komfort widzenia, można zdecydować się na okulary bądź wygodne soczewki kontaktowe. Ta druga opcja niesie ze sobą wiele zalet. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne soczewki Bue Deer. Czym się charakteryzują i kiedy warto zdecydować się na ich wybór?

Rodzaje soczewek kontaktowych

Odmienne zapotrzebowania, indywidualne preferencje, ale przede wszystkim zróżnicowane choroby oczy i wady wzroku spowodowały, że w sklepach optycznych znajdziemy wiele różnorodnych soczewek. Podstawową różnicą między nimi jesz oczywiście rodzaj wady, którą mają korygować. Oprócz tego soczewki kontaktowe dzielą się ze względu na materiał, z którego są wykonane. Rozróżnia się soczewki twarde i miękkie.

Te pierwsze w większości przypadków wykonane są ze szkła organicznego – polimetakrylanu metylu. Są one dosyć sztywne, mimo to dobrze przepuszczają tlen. Jednak komfort ich użytkowania jest mniejszy w porównaniu do soczewek miękkich, które wykonane są z komfortowych materiałów. Soczewki miękkie hydrożelowe są dobrze uwodnione oraz delikatne. Co więcej, nie są wyczuwalne na oku. Jednak nie przepuszczają tak dobrze tlenu, jak soczewki twarde. Do soczewek miękkich zalicza się również soczewki silikonowo-hydrożelowe, takie jak Blue Deer. Zapewniają dobry dopływ tlenu do oka oraz dobrze dopasowują się do jego kształtu. Soczewki można również podzielić ze względu na czas ich noszenia. Mogą być jednodniowe, jednorazowe oraz wielokrotnego użytku np. dwutygodniowe bądź miesięczne, jak Blue Deer.

Czym są soczewki Bule Deer?

Soczewki kontaktowe Blue Deer różnią się od pozostałych, ponieważ zostały opracowane specjalnie z myślą o użytkownikach komputerów. Doskonale sprawdzą się dla tych osób, które długi czas spędzają przed monitorem komputera ze względu na charakter swojej pracy. Jak wiadomo, długa praca przed komputerem negatywnie wpływa na nasz wzrok. Jednak dzięki soczewkom Blue Deer można skutecznie ograniczyć zmęczenie oczu po długim użytkowaniu komputera. Podczas korzystania z komputera nasz wzrok skupia się na ekranie oraz poza nim. Oznacza to nieustanne przenoszenie wzorku z ekranu, który znajduje się blisko, na przedmioty bądź osoby nieco oddalone. Tak częste napinanie i rozluźnianie mięśni oka sprawiają, że oczy pracują intensywnie, aby widziany obraz był ostry. To powoduje ich zmęczenie. Zastosowane nowoczesne technologie w soczewkach Blue Deer wspomagają nasze oczy podczas tak intensywnej pracy. Kiedy użytkujemy soczewki, nasze oczy są wspomagane, aby w czasie przerzucania wzroku po różnych częściach ekranu nie tracić ostrości, akomodacji oka oraz nie męczyć naszego narządu wzroku. Dzięki tym właściwościom cenione są nie tylko przez osoby długo pracujące przed ekranem komputerów, ale również przez tych, którzy uprawiają e-sport, korzystając z dużych ekranów, gdzie często obraz przemieszcza się dynamicznie.

 Zalety soczewek kontaktowych Blue Deer

Dzięki temu, że soczewki są wykonane z hydrożelu i sylikonu, zapewniają doskonałą ostrość widzenia. Dostępne są w wersji, która pozwala na codzienne użytkowanie jednej pary soczewek do miesiąca. Standardowe opakowanie soczewek Blue Deer zawiera 3 pary, dzięki temu zyskujemy zapas aż na trzy miesiące w korzystnej cenie. Warto też dodać, że soczewki kontaktowe Blue Deer wykonane są na podstawie technologii DNA Aqua oraz Digital Horizont.  Zapewniają one rozluźnienie akomodacji, czyli dostosowania okna do oglądania obiektów oddalonych na różne odległości. Jednocześnie technologia Digital Horizont pozwala osiągnąć ten efekt bez negatywnego wpływ na dobre widzenie obiektów znajdujących się w dalekich odległościach. Elastyczność soczewek Blue Deer pozwala na efektywną pracę przed monitorem oraz dopasowanie się do dynamicznych sytuacji. Dodatkowo lekka formuła zapewnia komfortowe użytkowanie nawet przez długi okres pracy i sesji gamingowych. Oczywiście te soczewki, podobnie jak inne, pozwalają na komfortowe użytkowanie podczas aktywności fizycznej, umożliwiają założenie okularów przeciwsłonecznych oraz są niewidoczne dla innych.

Gdzie kupić soczewki Blue Deer?

Soczewki Blue Deer dostępne są wielu wersjach i z łatwością dopasujemy je do wady naszego wzroku, niezależnie od tego, czy jesteśmy krótkowidzem, czy też dalekowidzem. Jeśli nie nosiliśmy nigdy soczewek, warto wybrać się do sprawdzonego optyka, aby pomógł nam w określeniu, jaką wadę wzroku posiadamy. Dzięki temu będziemy mogli precyzyjnie dobrać moc soczewek. Soczewki Bule Deer online z powodzeniem można zakupić w sklepach optycznych, oferujących sprzedaż internetową bądź zdecydować się na zakup w sklepie stacjonarnym.

Soczewki kontaktowe Blue Deer z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, którym zależy na zdrowiu oczu, komforcie oraz ostrości widzenia podczas długiego spędzania czasu przed monitorem komputera bądź telewizora i innych ekranów.