Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Soczewki Clariti

Jednodniowe i miesięczne szkła kontaktowe produkowane przez CooperVision

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

SOCZEWKI KONTAKTOWE CLARITI

Soczewki kontaktowe CLARITI firmy COOPERVISION.

Już teraz możesz zamówić abonament na soczewki kontaktowe i cieszyć się terminowymi dostawami. Nie musisz martwić się o brak czasu na zakupy. To my zadbamy, aby Twoje soczewki dotarły do Ciebie wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz. Możesz zamówić każdy typ szkieł kontaktowych, również soczewki CLARITI.

KTO MOŻE NOSIĆ SOCZEWKI KONTAKTOWE CLARITI ELITE?

Soczewki kontaktowe CLARITI® ELITE mogą nosić osoby, które korygują takie wady wzroku, jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Ich zaawansowana technologia powoduje, że możesz je użytkować przez miesiąc. Dzięki temu soczewki starczają na dłużej. Szkła są finansowo ekonomicznie, a co za tym idzie miesięczne CLARITI® są tanie.

Soczewki CLARITI® ELITE to silikonowo-hydrożelowe szkła kontaktowe. Do produkcji tych soczewek została użyta Technologia WetLoc®. Zapewnia ona bardzo wysokie nawodnienie soczewek oraz wysoką przepuszczalność tlenu. Dzięki temu możesz nosić ELITE przez wiele godzin i cieszyć się wygodą oraz komfortem ich użytkowania. Dodatkowo szkła kontaktowe CLARITI ELITE posiadają filtry UVA i UVB chroniąc oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

KTO MOŻE NOSIĆ SOCZEWKI KONTAKTOWE COOPERVISION CLARITI 1 DAY?

Soczewki kontaktowe CLARITI 1 DAY to kolejne „dziecko” COOPERVISION. Stworzone zostały z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę. Po użyciu szkieł wystarczy zdjąć je z oka i wyrzucić do kosza na śmieci. Kolejną parę soczewek, możesz założyć w kolejnym dniu. W ciągu 24 godzin zachowujesz komfort noszenia. Nie musisz stosować dodatkowych kropli, aby nawilżać oczy.

Jak wszystkie soczewki COOPERVISION, CLARITI 1 DAY zbudowane są z materiału silikonowo-hydrożelowego. Zastosowane technologie gwarantują 100% przepuszczalność tlenu oraz nawodnienia. Komfortowe i bardzo wygodne w użytkowaniu.

Soczewki kontaktowe CLARITI 1 DAY korygują krótkowzroczności oraz dalekowzroczność.

KTO MOŻE NOSIĆ SOCZEWKI KONTAKTOWE COOPERVISION CLARITI TORIC?

Soczewki kontaktowe CLARITI TORIC to szkła toryczne stworzone dla osób z astygmatyzmem. Wykonane są z miękkiego silikonowo-hydrożelowego materiału. Podobnie jak CLARITI® ELITE wykonane w Technologii WetLoc®, która przepuszcza 100% tlenu oraz zapewnia idealne nawodnienie. Bardzo wygodne, a komfort noszenia oraz wyraźne widzenie zachowane zostają przez wiele godzin. Dodatkowo mają bardzo wąskie krawędzie, nie są praktycznie odczuwalne na oczach. Nie powodują podrażnień, więc oczy nie są czerwone.

CZY SOCZEWKI KONTAKTOWE CLARITI SĄ TANIE?

Soczewki kontaktowe nie są drogie. W przypadku szkieł 1-dniowych, po użyciu wystarczy, wyrzuć je do śmieci. Natomiast, gdy zdecydujesz się na soczewki miesięczne, to musisz doliczyć cenę płynu oraz pojemnika.

Najtańsze soczewki kontaktowe, to miesięczne szkła, np. CLARITI® ELITE. Nieco drożej wychodzą soczewki kontaktowe jednodniowe CLARITI 1 DAY.

Korzystaj również z naszych promocji. Prawie każdego dnia oferujemy zniżki na produkty ze sklepu GermanOptiker.pl. Możesz więc kupić w atrakcyjnej cenie okulary przeciwłosneczne, korekcyjne oraz tanie soczewki kontaktowe.

CZYM ZAJMUJE SIĘ FIRMA COOPERVISION?

COOPERVISION od 1980 roku zajmuje się produkcją soczewek kontaktowych. Jest to wielki koncern, zajmujący trzecie miejsce pod względem produkcji miękkich soczewek kontaktowych. W rodzinie COOPERVISION znajdują się miękkie soczewki kontaktowe dla osób z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem, czy starczowzrocznością.

W GermanOptiker.pl kupisz tanie soczewki kontaktowe COOPERVISION BIOFINITY, CLARITI lub MYDAY. Znajdziesz u nas również bardzo modne okulary korekcyjne oraz markowe i tanie okulary przeciwsłoneczne. Zawsze możesz liczyć na niskie ceny oraz ciekawe promocje.