Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Soczewki BioFinity Toric

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

Soczewki Biofinity Toric – nowoczesne technologie, które zapewniają wygodę użytkowania

Znajdujące się w naszej ofercie soczewki Biofinity Toric firmy CooperVision to nowoczesne soczewki toryczne, które powstały z myślą o codziennym użytkowaniu cechującym się wysokim komfortem. Z tego powodu wyróżniają się one zastosowaniem innowacyjnych technologii, które zapewniają lepsze nawilżenie bez utraty stabilności, dzięki czemu soczewki nie przesuwają się ani nie podwijają. Warto przy tym wspomnieć, że w przypadku miesięcznych soczewek kontaktowych Biofinity Toric nie jest wymagane ich zdejmowanie na noc, co okazuje się dużą zaletą dla osób, które często podróżują i które nie zawsze mają możliwość zdjęcia swoich soczewek przed snem. W takiej sytuacji proponowane przez firmę CooperVision soczewki nie będą powodowały podrażnień ani infekcji po przebudzeniu. Czym jeszcze cechują się produkty z serii Biofinity Toric i dla kogo będą godnym uwagi wyborem?

Komfortowe soczewki Biofinity Toric – czym się wyróżniają?

W soczewkach z serii Biofinity Toric firmy CooperVision zastosowano nowoczesne rozwiązania, które mają wpływ na komfort użytkowania soczewek i które zapewniają większe bezpieczeństwo ich noszenia bez konieczności zdejmowania na noc. Warto między innymi wspomnieć o technologii Aquaform Comfort Science, od której w największym stopniu zależy wygoda codziennego noszenia soczewek. Przyczynia się ona do delikatności materiału, który w efekcie staje się gładki oraz miękki, co pozwala również na utrzymanie wyższego stopnia nawilżenia. Ponadto dzięki temu mimo dłuższego noszenia soczewki nie podrażniają oczu i bardzo dobrze dostosowują się do kształtu rogówki.

W przypadku soczewki Biofinity Toric nie bez znaczenia okazuje się także zastosowana technologia Optimised Toric Lens Geometry, która odpowiada przede wszystkim za dopasowanie soczewek kontaktowych do kształtu oka. Przemyślana konstrukcja sprawia, że soczewki kontaktowe Biofinity Toric są łatwe do założenia i nie przemieszczają się mimo dłuższego użytkowania. Dzięki temu nie trzeba obawiać się konieczności poprawy ich położenia w ciągu dnia ani sytuacji, w której podwinięta soczewka mogłaby prowadzić do podrażnienia oka lub nawet do zapalenia spojówek. Z tego też powodu proponowane przez nas soczewki Biofinity Toric dostępne online będą godną uwagi propozycją dla osób ceniących sobie komfort oraz bezpieczeństwo.

Soczewki Biofinity Toric online – wysoka przepuszczalność tlenu i nawilżenie

Decydując się na soczewki kontaktowe Biofinity Toric, można mieć również pewność, że będą one wyróżniały się bardzo dobrym utrzymywaniem nawilżenia, które nie będzie jednak blokowało dostępu tlenu. Wynika to z faktu, że każda soczewka cechuje się dodatkiem monomeru silikonu, który charakteryzuje się bardzo cennymi właściwościami utleniającymi. Dzięki temu podczas korzystania z soczewek oczy nie męczą się ani nie stają się bardziej podatne na różnego rodzaju infekcje czy podrażnienia. Dlatego też proponowane przez nas soczewki Biofinity Toric online stają się idealnym wyborem dla osób, które nie chcą wracać do okularów korekcyjnych, ale które zmagają się z nawracającą suchością oczu lub z męczącymi infekcjami.

W połączeniu ze świetnym nawilżeniem oraz wysoką przepuszczalnością tlenu miesięczne soczewki kontaktowe Biofinity Toric to niezwykle ekonomiczna propozycja, która nie nadwyręża budżetu poszczególnych osób. W jednym opakowaniu zwykle znajdują się trzy pary soczewek, co sprawia, że można z nich z powodzeniem korzystać przez dłuższy czas i nie martwić się o konieczność szybkiej wymiany. Co więcej, w naszej ofercie można często spotkać się z atrakcyjnymi cenami, które czynią zakup wysokiej jakości soczewek łatwiej dostępnym i nieprzekraczającym domowego budżetu. Dzięki temu z inwestycji w pierwsze soczewki kontaktowe coraz częściej korzystają również młodsze osoby, niekiedy przy dodatkowym wsparciu rodziców.

Nowoczesne soczewki kontaktowe Biofinity Toric dla astygmatyków

Proponowane przez markę CooperVision soczewki Biofinity Toric zostały również zaprojektowane z myślą o osobach zmagających się z astygmatyzmem. Warto w tym miejscu wspomnieć, że astygmatyzm objawia się niesymetryczna gałką oczną, która wpływa na niewłaściwe załamywanie się promieni Słońca. Z tego powodu soczewki toryczne Biofinity Toric wyróżniają się specjalnie zaprojektowanym kształtem, który pozwala na lepszą stabilizację soczewki i skorygowanie wady wzroku. Warto przy tym wspomnieć, że producenci w soczewkach torycznych często stosują dodatkowe technologie zapewniające odpowiednie ułożenie soczewki i jej pozostanie w prawidłowym położeniu.

Co więcej, tym, co wyróżnia soczewki Biofinity Toric online, jest możliwość sprawnego wyboru modelu o dobrze dobranej mocy sferycznej, mocy cylindra oraz osi. Podczas zakupu pierwszych soczewek tego typu parametry warto skonsultować z optykiem, ale w przypadku wyboru następnych modeli klient może samodzielnie za pośrednictwem przejrzystej strony internetowej wybrać dla siebie najlepszą specyfikację. Dzięki temu zakup soczewek nie zajmuje wiele cennego czasu.