Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Soczewki MyDay

Jednodniowe szkła kontaktowe produkowane przez CooperVision

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

SOCZEWKI KONTAKTOWE MYDAY

Firma CooperVision to czołowy producent soczewek kontaktowych. W sklepach optycznych GermanOptiker.pl możesz kupić soczewki kontaktowe Biofinity, soczewki Clariti oraz jednodniowe soczewki MyDay.  W sprzedaży są również płyny CooperVison do pielęgnacji i dezynfekcji soczewek oraz pojemniki do ich przechowywania.

CooperVision funkcjonuje na rynku optycznym od 1980 roku. Przez cały ten czas dba o rozwój technologiczny swoich produktów. Materiały do budowany soczewek kontaktowych są przemyślane i opracowane z najwyższą starannością.

Zacznij swój dzień z MyDay. To bardzo nowoczesne na rynku optycznym rozwiązania. Dzięki temu możesz się cieszyć zdrowym wzrokiem przez cały czas.

KTO MOŻE NOSIĆ SOCZEWKI KONTAKTOWE MYDAY?

Sferyczne soczewki jednodniowe MyDay mogą nosić osoby z krótkowzrocznością oraz dalekowzrocznością. Idealnie sprawdzą się u osób, które prowadzą intensywny tryb życia. Jeżeli spędzasz długie godziny na pracy przy komputerze, to MyDay sprawdzą się perfekcyjnie.

Jednodniowe soczewki to również dobre rozwiązania dla osób, które pierwszy raz sięgają po korekcję w postaci soczewek. Są bardzo miękkie i elastyczne, co przekłada się na komfort ich noszenia.

JAKIE ZALETY MAJĄ SOCZEWKI MYDAY?

Jednodniowe MyDay to bardzo higieniczne rozwiązanie. Wieczorem wystarczy je zdjąć i wyrzucić do kosza na śmieci. Następnego dnia rano sięgasz po nowy blister i zakładasz sterylne, nowe soczewki. Jednocześnie pamiętaj, aby przed dotknięciem soczewki, dokładnie umyć i osuszyć ręce.

Jednodniowe soczewki MyDay świetnie się sprawdzą podczas podróży i wakacji. Nie będziesz musiał zabierać ze sobą dodatkowych płynów czy pojemników. Nosząc MyDay, zyskujesz komfort ich użytkowania każdego dnia, podczas zwykłych codziennych czynności.

Soczewki kontaktowe MyDay zbudowane są z silikonowo-hydrożelowego materiału. Mają bardzo wysoki procent zawartości wody, dzięki czemu oczy są dobrze nawodnione i nie wysuszają się. Dodatkowo system neutralizacji Aberration Neutralizing System powoduje, że zachowujesz ostrość widzenia przez cały dzień. Wysoka zawartość powoduje, że użytkowanie soczewek MyDay poprawia komfort noszenia.

Miękkie soczewki MyDay to szkła kontaktowe przepuszczające 100% tlenu. Jest to możliwe dzięki unikalnej strukturze chemicznej zwanej chemią Smart Silicone. Tworzy ona  wydajne kanały dostarczania tlenu do rogówki.  Dzięki temu Twoje oczy będą mogły spokojnie „oddychać” przez cały dzień. Uzyskasz tym samym efekt bielszego wyglądu oczu bez ich zaczerwienienia i podrażnień.

Dodatkowo soczewki MyDay chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Bloker promieniowania ultrafioletowego ograniczają 75 procent promieniowania UVA i aż 99 procent promieniowania UVB.

Czy soczewki kontaktowe MyDay są tanie?

Soczewki kontaktowe to coraz tańsze rozwiązania. Miesięczne kontakty wymagają kupowania specjalnych płynów oraz pojemników. Do ceny musisz więc doliczyć niezbędne akcesoria. Soczewki jednodniowe mogą się wydawać droższe, ale nie musisz kupować płynów. Po jednym dniu wyrzucasz je do śmieci i sięgasz po kolejne. Dodatkowo są bardziej higieniczne. Dlatego jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay są tanie.

Soczewki MyDay można zamówić w pudełkach po 30 i 90 sztuk.

W GermanOptiker kupisz nie tylko soczewki CooperVision, ale również szkła Bausch&Lomb oraz Johnson&Johnson. Dostępne są u nas również soczewki firmy AmricanLens. To nowość na rynku optycznym.