Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Soczewki Soflens

Miesięczne i jednodniowe szkła kontaktowe produkowane przez Bausch&Lomb

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

SOCZEWKI KONTAKTOWE SOFLENS

BAUSCH&LOMB SOFLENS to bardzo nowoczesne soczewki kontaktowe dla osób z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością oraz astygmatyzmem.

Możesz kupić u nas soczewki  kontaktowe Soflens Daily Disposable jednodniowe, soczewki kontaktowe Soflens 59 miesięczne lub soczewki kontaktowe Soflens 38 miesięczne.

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE TYPY SOCZEWEK SOFLENS?

SOFLENS 38

SOFLENS 38 to ekonomiczne miesięczne, miękkie soczewki kontaktowe. Wykonane z odpornego materiału Polymaconu, dzięki temu można je dłużej użytkować. Poza tym powierzchnia soczewek zapobiega osadzaniu się osadów białkowych. Soczewki posiadają wysoką przepuszczalność tlenu oraz nawodnienia. Mają bardzo charakterystyczne zabarwienie, dzięki czemu możesz łatwo odróżnić lewą i prawą stronę soczewki. Mogą je nosić osoby z korygujące krótkowzroczność oraz dalekowzroczność.

SOFLENS 59

SOFLENS 59 to również miesięczne soczewki. Zrobione z Hilafilcon B co sprawia, że mają bardzo wysoki procent uwodnienia- 59%. Ich powierzchnia również zapobiega niekorzystnym osadom białkowym. Dodatkowo są wykonane w technologii UniFit, która nie powoduje suchości oczów. Soczewki można łatwo zdjąć i założyć. Twoje oczy nie będą podrażnione, nawet podczas długich godzin spędzonych na pracy przy komputerze. Mogą je użytkować osoby z krótko i dalekowzrocznością.

SOFLENS DAILY DISPOSABLE

Kolejne szkła z tej serii, to SOFLENS DAILY DISPOSABLE. Jednodniowe i bardzo higieniczne. Również zbudowane w technologii  Hilafilcon B i podobnie jak  SOFLENS 59 mają  bardzo wysoki poziom uwodnienia – 59%.  Powierzchnia soczewek zapobiega niekorzystnym osadom białkowym. Soczewki dzięki technologii Comfort Moist jest ultra cienka oraz idealnie układa się na oku. I co najważniejsze została zbudowana w systemie High Definition Optics. Redukujej rozmazywanie obrazu i wpływa na ostrość widzenia poprzez redukowanie efektów olśnienia.

Soczewki kontaktowe Soflens Daily Disposable jednodniowe możesz kupić w pudełku po 30 sztuk. Natomiast Soflen 39 i Soflens 59 – w pudełku po 6 sztuk.

Zobacz na inne nasze propozycje soczewek kontaktowych.

Światowe marki w GermanOptiker są na wyciągnięcie Twojej dłoni. Jesteśmy dużym sklepem optycznym współpracującym bezpośrednio z producentami. Dlatego mamy atrakcyjne ceny i wyłącznie oryginalne okulary i oprawki. Soczewki kontaktowe zawsze mają aktualną datę ważności.

 

BAUSCH&LOMB to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Znana jest przede wszystkim z produkcji soczewek kontaktowych. W GermanOptiker.pl kupisz miękkie soczewki kontaktowe tego producenta dla osób z krótko i dalekowzrocznością. Mamy również soczewki BAUSCH dla osób z astygmatyzmem.

W naszym sklepie znajdziesz soczewki BAUSCH&LOMB PUREVISION® 2, BAUSCH&LOMB ULTRA oraz BAUSCH&LOMB SOFLENS.