Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Salon optyczny w Tychach

map-placeholder
NAJBLIŻSZY SALON OPTYK.COM Gliwice location_on ul. Basztowa 2, 44-100 Gliwice phone 535 424 246
schedule poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

Okulista Tychy – do jakiego salonu optycznego warto się udać?

Dobór okularów korekcyjnych należy przeprowadzić w pierwszej kolejności pod kątem posiadanej wady wzroku. Dopiero wiedząc, jakiej mocy szkła korekcyjne są odpowiednie dla naszych oczu, możemy przystąpić do wyboru pożądanych oprawek. Podobnie jest w przypadku szkieł kontaktowych, a także niektórych okularów przeciwsłonecznych. W kwestii takiej jak zaufany optometrysta Tychy skłaniają swoich mieszkańców do odwiedzin pobliskich Gliwic, gdzie znajduje się salon Optyk.com. Można w nim zbadać swój wzrok i dopasować odpowiednie szkła i oprawki. Co więcej, salon ten gwarantuje również szeroki wybór soczewek kontaktowych znanych i cenionych marek, takich jak Acuvue, Biofinity czy Soflens. Ma także wyłączność w kwestii sprzedaży najnowszych soczewek American Lens. Tak więc dla osób, które interesuje sprawdzony optyk Tychy stanowią dobrą lokalizację właśnie do odwiedzin najbliższego salonu Optyk.com w Gliwicach. Można liczyć w nim na fachową obsługę i zaangażowane doradztwo w kwestii okularów i soczewek, które towarzyszą nam przecież każdego dnia. Wybierając okulary lub soczewki w Optyk.com, możesz cieszyć się dostępem do wysokiej jakości produktów.

Okulary Tychy – najbliższy sklep stacjonarny z szerokim wyborem produktów

W przypadku specjalisty takiego jak okulista Tychy mają kilka punktów do wyboru. Opłaca się jednak wyjazd do Gliwic, gdzie można nabyć dopasowane soczewki, a także okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Optyk.com to największy sklep internetowy, który specjalizuje się w soczewkach kontaktowych, okularach przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych. Sukcesywnie otwierane są jego punkty stacjonarne na terenie całego kraju. Jeśli potrzebujesz zarówno soczewki, jak i okulary Tychy to miejscowość, z której warto udać się do salonu Optyk.com w Gliwicach. Szeroka oferta sklepu oraz zakres produktów jest niespotykany w Polsce, gdzie zazwyczaj sklepy działające w podobnej branży nie mają w ofercie zarówno soczewek, jak i okularów. Tymczasem w asortymencie Optyk.com znajdziesz nie tylko szeroki wybór soczewek, ale również okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych. Sklep sprzedaje modne, wysokiej jakości produkty znanych na całym świecie marek, takich jak Calvin Klein, LIU JO, Karl Lagerfeld i wiele innych.

Rodzaje soczewek i okularów w ofercie Optyk.com

W kwestii takiej jak soczewki i okulary Tychy mogą stanowić miejscowość, w której nie znajdziesz akcesoriów o pożądanych właściwościach. W takim przypadku możesz udać się do Optyk.com w Gliwicach, gdzie asortyment sklepu optycznego sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku soczewek do wyboru pozostają modele sferyczne i toryczne, jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne. Wysokiej jakości soczewki charakteryzują się dużym uwodnieniem, dzięki czemu gwarantują wysoki komfort noszenia. Są również dostępne w szerokiej gamie mocy. Jeszcze większy wybór dotyczy okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dostępne są warianty damskie, męskie oraz unisex, czyli odpowiednie dla obu płci. Różnią się kształtem oprawek, które mogą być kwadratowe, okrągłe, owalne, prostokątne, trapezoidalne albo trójkątne. Mamy w ofercie rozmaite kolekcje okularów, między innymi klasyczne, sportowe, vintage, prestige, icons i design. Oprawki mają też zróżnicowaną kolorystykę – do wyboru pozostają na przykład białe, brązowe, czarne, niebieskie, czerwone albo srebrne. Rozmiary okularów od S do XL pozwalają dopasować oprawki i zauszniki do kształtu i wielkości głowy. Dla graczy i pracowników biurowych ciekawą propozycję stanowią okulary z antyrefleksem i specjalnym filtrem chroniące oczy przed światłem niebieskim emitowanym przez ekrany komputerów i smartfonów.

Okulary przeciwsłoneczne

Optyk.com – zadbaj o swój wzrok

Zakup okularów przez internet jest wygodny, jednak zawsze dobrze jest samodzielnie przymierzyć oprawki przed sfinalizowaniem transakcji. Oprócz doboru modelu okularów do kształtu twarzy ważny jest także komfort ich noszenia, pole widzenia i wiele innych aspektów. Dotyczy to zarówno okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Jednak szczególnie w przypadku konieczności zakupu okularów korekcyjnych należy udać się do stacjonarnego salonu optycznego. Warto wykonać badanie wzroku, choćby po to, aby sprawdzić, czy posiadana wada nie uległa zmianie. W ten sposób można nabyć okulary, które zagwarantują najwyższy komfort użytkowania przez długi czas, bez konieczności kolejnej wymiany na nowy model. Wśród osób, które w najbliższym czasie planują udać się na badanie wzroku Tychy nie muszą stanowić jedynej opcji do wyboru. Jeśli zależy Ci na szerszym asortymencie, odwiedź znajdujące się niedaleko Gliwice, gdzie swoją filię ma salon optyczny Optyk.com. Spółka GermanOptiker Sp. z o.o. prowadzi obsługę Klientów w sieci punktów stacjonarnych także w Szczecinie oraz Opolu. Kolejne punkty w całej Polsce będą uruchamiane w nadchodzących miesiącach. W najbliższym czasie pojawią się także salony optyczne Optyk.com w Niemczech, Włoszech oraz Skandynawii.