Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Soczewki PureVision

Miesięczne szkła kontaktowe produkowane przez Bausch&Lomb

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

SOCZEWKI KONTAKTOWE PUREVISION 

Soczewki kontaktowe Pure Vision 2 HD

Bausch&Lomb to czołowy producent soczewek kontaktowych. W sklepie internetowym GermanOptiker.pl kupisz również soczewki tego producenta. PUREVISION® 2 to nowoczesne, miękkie soczewki kontaktowe.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ SOCZEWKI KONTAKTOWE PURE VISION 2 HD

Soczewki kontaktowe PUREVISION® 2 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skorygować krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Czy wiesz, że możesz nosić miesięczne PUREVISION® 2, nawet przy wadzie wzroku minus 12 dioptrii?

Szkła zostały zbudowane w technologii silikonowo-hydrożelowej (Balafilcon A). Dzięki temu soczewki PUREVISION®2 gwarantują odpowiednią ilość tlenu, w porównaniu do soczewek wcześniejszej generacji.

Soczewki PUREVISION, to szkła kontaktowe dla osób, które długo pracują przy laptopie i na telefonie komórkowym. Szkła pozwalają na wyraźne widzenie w przypadku słabego oświetlenia oraz redukują efekt olśnienia.

Dodatkowo w soczewkach PUREVISION®2 wykorzystują Technologię ComfortMoistTM, która poprawia komfort noszenia soczewek. Brzegi soczewki zostały dodatkowo zaokrąglone, a grubość szkieł zmniejszona. Poza tym w blistrze, w którym mieści się soczewka, został umieszczony środek nawilżający. Dzięki temu użytkownik soczewek odczuwa komfort od razu po założeniu szkieł.

PUREVISION są odporne na zanieczyszczenia. Nowoczesna budowa soczewki zapobiega osadzaniu się niekorzystnym osadom białkowym. W przypadku miesięcznych soczewek kontaktowych ma to bardzo duże znaczenie higieniczne.

CZY SOCZEWKI KONTAKTOWE PUREVISION®2 SĄ TANIE?

Miesięczne soczewki kontaktowe PUREVISION®2 to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Są tańsze niż 1-dniowe soczewki kontaktowe. Zachowują jednocześnie bardzo wysoki poziom nowoczesnych rozwiązań. Możesz więc cieszyć się komfortem użytkowania soczewek oraz wyraźnym widzeniem aż przez miesiąc.

Zamów abonament, na swoje nowe soczewki kontaktowe PUREVISION®2. GermanOptiker zadba o Twoje terminowe dostawy, a ty będziesz mieć więcej wolnego czasu.

CZYM ZAJMUJE SIĘ FIRMA BAUSCH&LOMB?

Bausch & Lomb to amerykańska firma założona przez dwóch niemieckich przyjaciół w 1853 roku. Już z początkiem 1900 roku opatentowała rewelacyjny sposób produkcji szklanych soczewek. Niedługo później mikroskopów, lornetek, a nawet migawek do aparatów fotograficznych. Zajmowała się produkcją sprzętu medycznego, okularów Ray-Ban oraz soczewek kontaktowych i płynów do pielęgnacji soczewek.

Czy wiesz, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE RAY-BAN, zostały zaprojektowane pierwotnie dla lotników? Miały chronić wzrok pilotów przed szkodliwym promieniowaniem UV, na które byli narażani podczas swoich misji. Dopiero z czasem trafiły na rynek komercyjny i odniosły niesamowity sukces. Do dzisiaj to jeden z najbardziej popularnych kształtów oprawek okularowych.

Patent na hydrożelowe soczewki kontaktowe BAUSCH opatentował w 1965 roku. W 1971 pojawiły się nowe, miękkie soczewki. Dzisiaj BAUSCH+LOMB to lider w produkcji soczewek kontaktowych. PURE VISION to najchętniej kupowane szkła tej firmy.

W sklepie GermanOptiker.pl znajdziesz tanie soczewki kontaktowe. Jesteśmy dużym sklepem optycznym. Kupisz u nas również modne i markowe damskie okulary przeciwsłoneczne, męskie okulary przeciwsłoneczne. Możesz też kupić oprawki okularowe dla pań i panów.