Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Kim jesteśmy?

German Optiker jest jednym z największych w Polsce sprzedawców okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz akcesoriów z nimi związanych. Działamy na rynku optycznym w Polsce oraz Niemczech i ciągle rozwijamy nasz zasięg poprzez WWW oraz sieć salonów optycznych.

Jesteśmy partnerem światowych marek i dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zaoferować produkty w najlepszych cenach w kraju.

German Optiker ma w swojej ofercie tylko najlepsze marki okularów przeciwsłonecznych, które są bezpieczne dla oczu i zapewniają najlepszą ochronę oczu przed promieniowanie UV oraz innymi niekorzystnymi czynnikami. Starannie segregujemy ofertę aby wybrać produkty najwyższej jakosci i zaoferować je w najlepszych cenach w Polsce. Jesteśmy też jedynym dystrybutorem produktów firmy American Lens- certyfikowanego producenta szkieł oraz soczewek kontaktowych. Soczewki kontaktowe z naszej oferty są sprawdzonymi i certyfikowanymi produktami medycznymi a soczewki American Lens pod względem parametrów oraz jakości są topowym produktem.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów i dołożymy wszelkich starań, żeby zakupy w sklepie internetowym German Optiker oraz kontrakt z nami były przyjemnością. Odwiedz nas również osobiście w jednym z naszych salonów ( mapa salonów) oraz w Social mediach na FB(link) oraz Instagamie(link)