Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji

Johnson-Johnson

arrow_drop_down
Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

SOCZEWKI KONTAKTOWE JOHNSON&JOHNSON

Johnson & Johnson jest amerykańska firma zajmująca się produkcją m.in. kremów, żeli pod prysznic, czy farmaceutyków. Większości osób jednak od wielu lat kojarzy się z soczewkami kontaktowymi. Soczewki kontaktowe Johnson to szkła sprzedawane na całym świecie.

Soczewki Acuvue to szkła opracowane z myślą o szerokim kręgu odbiorców. Osoby o wrażliwych oczach, przy zespole suchego oka, a także prowadzące aktywny tryb z chęcią kupują soczewki kontaktowe Johnson.

Johnson to wiodąca na rynku marka, dlatego w sklepie optycznym GermanOptiker kupisz soczewki tej firmy. Szkła kontaktowe Johnson kupisz też w naszych salonach optycznych.

RODZAJE SOCZEWEK KONTAKTOWYCH JOHNSON& JOHNSON

Johnson & Johnson oferuje swoim klientom soczewki kontaktowe na niemal każdą wadę wzroku. Możesz więc soczewki sferyczne i toryczne, a nawet soczewki kolorowe. Osoby z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem czy starczowzrocznością (prezbiopia) mogą nosić soczewki kontaktowe Johnson. Wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o wszystkie szczegóły produkcyjne powodują, że soczewki Johnson, to najchętniej kupowane szkła kontaktowe.

W salonie optycznym on-line możesz kupić:

 

Dla osób z astygmatyzmem przystosowane są soczewki kontaktowe Johnson ACUVUE OASYS for Astigmatism oraz soczewki kontaktowe Johnson MOIST for Astigmatism. W naszym sklepie optycznym kupisz soczewki Acuvue o różnej mocy, nawet minus 9 dioptrii.

SOCZEWKI JOHNSON JEDNODNIOWE ORAZ MIESIĘCZNE - DWUTYGODNIOWE

Soczewki kontaktowe Johnson Acuvue możesz nosić w systemie jednodniowym lub dwutygodniowym. W przypadku szkieł jednodniowych, po jednym dniu wyrzucasz je do kosza, a kolejnego sięgasz po nowe opakowanie. Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie. Dlatego korzysta z niego wiele osób. Soczewki jednodniowe są polecane u osób, które zaczynają swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi.

Jeżeli zdecydujesz się na soczewki dwutygodniowe, to musisz pamiętać o kupnie płynów do dezynfekcji soczewek oraz pojemników do ich przechowywania.  Soczewki 2-tygodniowe Acuvue są przystosowane do dłuższego stosowania. Możesz więc nosić soczewki i okulary naprzemiennie. Powoduje to, że często mówi się soczewki kontaktowe Johnson miesięczne. Musisz jednak przestrzegać harmonogramu i nie nosić soczewek dłużej niż dwa tygodnie.

SOCZEWKI KONTAKTOWE JOHNSON W NISKICH CENACH

Soczewki ACUVUE nie są drogie. Szkła dwutygodniowe są tańsze, a jednodniowe trochę droższe. Nie jest to jednak aż taka znaczna różnica. Pamiętaj, że do ceny soczewek dwutygodniowych musisz dokupić płyny oraz pojemniki.

W sklepie optycznym GermanOptiker kupisz soczewki kontaktowe Johnson w paczce po 90, 60 lub 30 sztuk, nawet po 6 sztuk w opakowaniu.

Sprawdź nasze promocje na soczewki kontaktowe i ciesz się życiem bez okularów korekcyjnych już dziś!