Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji
Soczewki sferyczne1-DAY ACUVUE MOIST soczewki jednodniowe 90 szt.
manufacturer_logo

1-DAY ACUVUE MOIST soczewki jednodniowe 90 szt.

190.00zł 
Dostawa 1-3 dni
Wybierz parametry
Oko
Moc info
BC info
DIA info
Ilość info
Prawe / Lewe
15 dni na zwrot
Bezpieczeństwo transakcji
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

  Soczewki 1-DAY ACUVUE MOIST to topowy model i jedne z najpopularniejszych soczewek kontaktowych jednego z najbardziej cenionych producentów szkieł kontaktowych na świecie - Johnson & Johnson.

  Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® MOIST zapewnia długotrwały komfort od rana do wieczora, każdego dnia dzięki technologii LACREON®.

  To nowatorskie rozwiązanie pozwala zachować wysokie nawilżenie głęboko w soczewce kontaktowej przez cały dzień. Technologia LACREON® wykorzystuje unikalny proces, dzięki któremu w materiale soczewki umieszczono składnik nawilżający Poliwinylopirolidion (PVP). Nie ulega on wysuszeniu ani wypłukaniu na skutek mrugania. Podobny składnik występuje w naturalnych łzach. Składnik ten pomaga utrzymać stabilny film łzowy na powierzchni soczewek kontaktowych minimalizując w ten sposób ewentualny dyskomfort związany z ich noszeniem. Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST posiadają również filtr UV klasy 2, który pomaga chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem oraz mogą być dobrym rozwiązaniem dla alergików.

  Dlaczego warto wybrać soczewki 1-DAY ACUVUE MOIST:

  • Wyjątkowe właściwości nawilżające- dzięki innowacyjnej technologii Lacreon Twoje oko będzie odpowiednio nawilżone przez cały dzień. Dzieki tej technologii oko nie będzie podrażnione nawet po całym dniu noszeniu soczewek kontaktowych.
  • Bardzo dobre dopasowanie do oka- dzięki wykonaniu soczewki z materiału Etafilcon A, te soczewki kontaktowe dopasowują się bardzo dobrze do oka, sa miękkie i nie powodują podrażnień. Soczewki 1-DYA ACUVUE® MOIST momentalnie dopasowują się do oka zapewniając wysoki komfort noszenia.
  • Ochrona przez promieniowaniem UV- zawarty w soczewkach 1-DYA ACUVUE® MOIST filtr UV klasy 2 pomaga chronić oczy przed transmisją szkodliwego promieniowania.
  • Higiena- soczewki oferowane sa w wersji jednodniowej więc nie wymagają dodatkowej pielęgnacji i przechowywania jak w przypadku soczewek miesięcznych.
  • Popularność- firma Johnson & Johnson jest największym na świecie dostawca soczewek kontaktowych a produkty są jednymi z najbardziej innowacyjnych.

   

  Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST dostępne są zarówno dla osób korygujących krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz w wersjach specjalnych dla bardziej skomplikowanych korekcji. Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST sa soczewkami jednodniowymi i utrzymują swoje właściwości przez 24 godziny. Nie wymagają czyszczenia w płynach ani innych roztworach przeznaczonych do utrzymania higieny oczu i soczewek kontaktowych.

  Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

  Dodaj opinię

  Rate *

  Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem następujacych form wysyłki:

  INPOST

  Paczkomat InPost- opłata 14,99 zł brutto
  Kurier InPost- opłata 14,99 zł brutto DHL

  DHL Kurier- opłata 14,99 zł brutto
  DHL Punkt Odbioru (Servicepoint) - opłata 14,99 zł brutto

  Wysyłka powyżej 400 zł brutto jest oferowana za darmo!