Icon Szybka realizacja
Icon 15 dni na zwrot
Icon Bezpieczeństwo transakcji
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE ETNIA BARCELONAETNIA BARCELONA YR.ASS.TALLERS RDBL (OOS)

ETNIA BARCELONA YR.ASS.TALLERS RDBL (OOS)

Etnia Barcelona
SKU: ETN002486
959.00zł 
  Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

  Dodaj opinię

  Rate *

  Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem następujacych form wysyłki:

  INPOST

  Paczkomat InPost- opłata 14,99 zł brutto
  Kurier InPost- opłata 14,99 zł brutto DHL

  DHL Kurier- opłata 14,99 zł brutto
  DHL Punkt Odbioru (Servicepoint) - opłata 14,99 zł brutto

  Wysyłka powyżej 400 zł brutto jest oferowana za darmo!

  To hiszpańska marka opraw okularowych powstała w 2001 roku. Swoją nazwę zawdzięcza nazwie ukochanego miasta jej założyciela. Z założenia miała być jak to miasto : wizjonerska, otwarta na świat, innowacyjna i zbuntowana.  Oprawki tego producenta słyną z ekskluzywnych kombinacji kolorystycznych inspirowanych światem mody i sztuki. Stworzone są z materiałów najwyższej jakości zapewniających maksymalny komfort i trwałość.

  Ramka

  Ramka

  ETNIA BARCELONA YR.ASS.TALLERS RDBL (OOS) mają najbardziej klasyczny typ ramki a więc ramki pełne. Ten typ ramek poprzez fakt, że w całości otaczają szkła, chronią szkła przed uszkodzeniami oraz umożliwiają większą swobodę w doborze szkieł. Kolor oprawek czerwony sprawia, że okulary są zauważalne i podkreślają charakter kreacji.

  Kształt twarzy

  Kształt twarzy

  ETNIA BARCELONA YR.ASS.TALLERS RDBL (OOS) pasuja do kwadratowego kształtu twarzy. Do tego ksztaltu twarzy pasuja  wąskie oprawki, które mają większą szerokość niż głębokość lub są delikatnie zaokrąglone w krawędziach. ETNIA BARCELONA YR.ASS.TALLERS RDBL (OOS) są proporcjonalne i zmiękczą ostre kąty w tego typu twarzy, dodając całości równowagi.